Telefon gtag('event', 'Kliknięcie', { 'event_category': 'Przycisk', 'event_label': 'Kliknięcie-nr-telefonu-w-kontakcie', }); E-mail gtag('event', 'Wysłanie', { 'event_category': 'Przycisk', 'event_label': 'Wysłanie-mail', });

Przegląd nowości: Aquarea z modułem All-in-One

Przegląd nowości: Aquarea z modułem All-in-One

Instalacja-gazowa-spawana

Do rodziny pomp ciepła Aquarea marki Panasonic dołącza nowy model wyposażony w nowy moduł All-in-One. Cechą wyróżniającą urządzenie na tle konkurencji jest wysoka wydajność oraz łatwość montażu. Warto zwrócić też uwagę na estetyczną obudowę.

Aquarea All-in-One łączy w jednej obudowie łączy w sobie moduł hydrauliczny oraz zbiornik ciepłej wody użytkowej o pojemności aż 200 litrów. Wykonano go ze stali nierdzewnej. Straty energii cieplnej są znacząco ograniczone dzięki zastosowaniu izolacji zbiornika.

W modelem współpracują trzy rodzaje modułów hydraulicznych o wydajności od 3 do 16 kW. Mogą one współdziałać z jedno- lub trójfazowymi agregatami. Jedną z największych zalet urządzenia jest jego wysoka wydajność oraz stosunkowo krótki czas podgrzewania wody dzięki zastosowaniu dużej powierzchni wymiany ciepła.

Pompę ciepła Aquarea All-in-One wyróżniają kompatkowe wymiary, dzięki czemu w gospodarstwie domowym nie trzeba wydzielać zbyt wiele przestrzeni do montażu urządzenia. Dodatkowo zastosowane rozwiązania techniczne (orurowanie i przewody elektryczne na spodzie pompy) znacząco przyśpieszają montaż pompy, a dodatkowo niosą za sobą walor estetyczny – przyłącza nie są widoczne dla domowników. Kolejnym plusem takiego rozwiązania jest możliwość umieszczenia urządzenia na ścianie i instalacja już na etapie budowy domu.

Dodatkowo do jednostki dostępna jest seria sterowników. Zapewniając kontrolę dwóch stref grzewczych, zarówno w układzie kaskadowym, jak i biwalentnym. Pompa pozwala również na zainstalowanie do trzech sterowników, w tym nowego sterownika zdalnego Aquarea Heat Pump Manager oraz dotykowego ekranu LCD, kompatybilnego z HPM.