Telefon gtag('event', 'Kliknięcie', { 'event_category': 'Przycisk', 'event_label': 'Kliknięcie-nr-telefonu-w-kontakcie', }); E-mail gtag('event', 'Wysłanie', { 'event_category': 'Przycisk', 'event_label': 'Wysłanie-mail', });

Promocja pomp ciepła Panasonic Aquarea przedłużona!

Promocja pomp ciepła Panasonic Aquarea przedłużona!

Kotłownia-gazowa-DeDietrich-MCA-45-kW

Miała się zakończyć 17 lutego, ale potrwa o miesiąc dłużej – mowa o promocji zakupowej na pompy ciepła Aquarea, której organizatorem jest polski oddział Panasonic.

Promocja rozpoczęła się pod koniec listopada ubiegłego roku w związku ze zbliżającą się zimą. Oczywiście okazało się, że zimowa aura była w tym roku wyjątkowo łagodna, więc – aby osłodzić wszystkim brak śniegu – firma Panasonic zadecydowała, że akcja zostanie przedłużona o cały miesiąc i potrwa do 20 marca br.

Co trzeba zrobić, by móc skorzystać z promocji? W terminie do 20 marca należy zakupić nowy i nieużywany model pompy ciepła Panasonic Aquarea u jednego z autoryzowanych dystrybutorów marki (w tym w firmie Budotom). Po transakcji konieczne jest zachowanie dowodu sprzedaży.

Następnie należy wejść na stronę www.panasonicproclub.com/Pl_pl, zarejestrować się w serwisie i zgłosić swój udział w konkursie. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 25 marca.

Na każdego uczestnika czeka nagroda nie lada – kwota pieniężna w wysokości 1000 złotych! Przegapić taki zastrzyk gotówki byłoby olbrzymią stratą, więc jeśli w ostatnich dniach zakupiłeś lub masz zamiar zakupić pompę ciepła Panasonic Aquarea w Budotom, wówczas nie zwlekaj i zgłaszaj swój udział w konkursie.

W promocji mogą wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne zamieszkałe na terytorium Polski.