Klimatyzacja z witaminą C

Klimatyzacja z witaminą C

Świat-planuje-całkowite-przejście-na-OZE-555x368

Klimatyzacja zapewnia na ochłodę w gorące dni. Pozwala też wytrzymać alergikom okres pylenia roślin w miarę komfortowych warunkach dzięki specjalnym filtrom. Czyszczą również i nawilżają powietrze w pomieszczeniach. Co ciekawe, klimatyzacja pozwala też zadbać o naszą urodę. Jak?

Najnowsze modele klimatyzatorów (np. produkowane przez firmę Hisense) posiadają filtr, który uwalnia w powietrzu witaminę C. Po cóż takie rozwiązanie? Po to, aby zapobiec powstawaniu wolnych rodników odpowiedzialnych za przyśpieszenie procesu starzenia się skóry.

Kwas askorbinowy sprawia, że skóra pozostaje jędrna i nie wiotczeje. Dzięki klimatyzacji z filtrem witaminy C nie tylko w nie będzie nam żar lejący się w z nieba w letni dni, ale także nasza cera będzie mieć zdrowy i młody wygląd. To jednak nie koniec, bowiem witamina C rozpylona w powietrzu poprawia koncentrację i sprzyja obniżaniu poziomu stresu, ponieważ uczestniczy w produkcji odpowiedzialnych za to hormonów. Innymi słowy, dzięki klimatyzatorowi z filtrem witaminy C łatwiej się uspokajamy i szybciej przyjdzie się nam uporać z wyzwaniami umysłowymi, chociażby z rozwiązywaniem sudoku.

Poprawę samopoczucia gwarantuje też używanie klimatyzacji z filtrem jonów ujemnych, dzięki czemu poczujemy się w pokoju niczym na górskim szczycie lub na brzegu leśnego strumyka.