Telefon gtag('event', 'Kliknięcie', { 'event_category': 'Przycisk', 'event_label': 'Kliknięcie-nr-telefonu-w-kontakcie', }); E-mail gtag('event', 'Wysłanie', { 'event_category': 'Przycisk', 'event_label': 'Wysłanie-mail', });

Klimatyzator nie musi szpecić wnętrza

Klimatyzator nie musi szpecić wnętrza

Świat-planuje-całkowite-przejście-na-OZE-555x368

Klimatyzatory ścienne zapewniają nam przyjemny chłód w upalne dni, ale nie zawsze udaje się idealnie dopasować do charakteru wnętrza. Na szczęście i na ten problem znalazło się rozwiązanie.

Producenci klimatyzacji prześcigają się w coraz bardziej wymyślnym designie oferowanych przez siebie urządzeń. Wciąż jednak klimatyzator to klimatyzator, który – podobnie jak lodówka – raczej nie straci swojego pierwotnej, użytkowej formy. Można ją zamaskować fantazyjnymi kształtami, wzorami kratek, diodami LED, ale w dalszym ciągu rozpoznamy w nim nawiew klimatyzacji.

Jeżeli zadbaliśmy o to, aby wnętrze naszego domostwa wyróżniało się ekstrawaganckim lub eleganckim wystrojem, wówczas faktycznie standardowy klimatyzator może zepsuć efekt, w który włożyliśmy masę pracy i pieniędzy.

Na szczęście na rynku pojawiły się już urządzenia klimatyzacyjne, które idealnie pasować będą do stylowego pokoju. Klimatyzator taki nie ma kształtu podłużnego, jak w standardowych modelach, ale kwadratowy. Przód to płaski panel, gdzie możemy umieścić kopię obrazu, rodzinną fotografię lub obrazek namalowany w szkole przez nasze dziecko. Grafikę można zmieniać, bo panel jest uchylny, więc w każdej chwili możemy nadać wnętrzu nowego wyrazu. Całość wygląda bardzo stylowo, bo przód klimatyzatora imituje elegancką ramę obrazu z muzeum lub galerii sztuki.

Nawiew znajduje się po bokach, więc sprzęt nic nie traci na funkcjonalności i w dalszym ciągu sprawnie chłodzi pomieszczenie. Jeżeli więc wahamy się, czy zainstalować klimatyzację, ale oszpecić wychuchany salon, czy też zachować styl pokoju, ale latem umierać z gorąca, nie musimy rezygnować z jednego kosztem drugiego.