Telefon gtag('event', 'Kliknięcie', { 'event_category': 'Przycisk', 'event_label': 'Kliknięcie-nr-telefonu-w-kontakcie', }); E-mail gtag('event', 'Wysłanie', { 'event_category': 'Przycisk', 'event_label': 'Wysłanie-mail', });

Przegląd nowości: zbiornik buforowy dla pomp Panasonic Aquarea

Przegląd nowości: zbiornik buforowy dla pomp Panasonic Aquarea

Świat-planuje-całkowite-przejście-na-OZE-555x368

Na rynku zadebiutował zbiornik buforowy o pojemności 50 litrów przeznaczony dla linii pomp ciepła powietrze-woda Aquarea firmy Panasonic. Jest on uzupełnieniem dla głównego zasobnika i umożliwia gromadzenie zapasów ciepłej wody, dzięki czemu poprawia się efektywność całej instalacji grzewczej.

Zbiornik, który może zostać wykorzystany w małych, jak i dużych obiektach, pozwala zwiększyć objętość pompy, co pozwala ograniczyć zużycie prądu i poprawić efektywność pracy pompy. Urządzenie jest wyposażone w automatyczny zawór odpowietrzający.

Wydajność zbiornika buforowego Panasonic Aquarea to efekt zastosowanej konstrukcji obudowy, która pokryta jest izolacją poliuretanową, dzięki czemu ograniczane są straty ciepła. Zbiornik może być umieszczony na ścianie nawet w bardzo ograniczonej przestrzeni, ponieważ cechują go bardzo kompaktowe rozmiary. Urządzenie pozwalana na realne zmniejszenie kosztów związanych z ogrzewaniem i produkcją ciepłej wody użytkowej. Do innych zalet zbiornika należą ponadto: krótki czas montażu i prostota instalacji oraz bardzo niewielki zakres konserwacji.

W skład linii pomp ciepła powietrze-woda Panasonic Aquarea wchodzą urządzenia o mocy od 3 do 16 kW. Charakteryzują się one wysoką efektywnością oraz niskimi kosztami utrzymania. Jednostki są łatwe w instalacji i przyjazne dla środowiska naturalnego. Szeroka oferta pozwala na właściwy dobór pompy w zależności od potrzeb zarówno nowych, jak i istniejących obiektów. Sprzedażą i montażem pomp Panasonic Aquarea zajmuje się firma Budotom, autoryzowany przedstawiciel producenta.