Mamy pierwsze miejsce w sprzedaży pomp ciepła Panasonic Aquarea w Polsce

Mamy pierwsze miejsce w sprzedaży pomp ciepła Panasonic Aquarea w Polsce

Świat-planuje-całkowite-przejście-na-OZE-555x368

Choć na co dzień jesteśmy skromni, teraz musimy się pochwalić. Budotom odniósł właśnie kolejny sukces. Tym razem zostaliśmy docenieni przez koncern Panasonic, zdobywając pierwsze miejsce w sprzedaży pomp ciepła Panasonic Aquarea w Polsce.

Pompy ciepła Panasonic Aquarea to urządzenia przekształcające energię z naturalnych źródeł ciepła, np. z ziemi, wody lub powietrza w ogrzewanie bądź chłodzenie naszego domu oraz ogrzewanie wody użytkowej. Dzięki pompom ciepła możemy zatem cieszyć się darmową energią odnawialną w naszym domu. Poza tym system Aquarea jest znacznie czystszy, bezpieczniejszy, tańszy i bardziej przyjazny dla środowiska naturalnego, niż alternatywne systemy ogrzewania gazowego, olejowego lub elektrycznego.

Budotom jest autoryzowanym instalatorem Pomp Ciepła Panasonic Aquarea i ma na swoim koncie dziesiątki zamontowanych jednostek na terenie całego kraju.

Najwyższy wynik sprzedaży pomp ciepła w kategorii Aquarea to wielki zaszczyt i radość dla całego naszego zespołu. Jesteśmy dumni, że nasza działalność została doceniona przez Panasonic, przede wszystkim cieszymy się jednak z zadowolenia naszych dotychczasowych klientów. Jednocześnie nie zamierzamy spoczywać na laurach i nadal będziemy pracować nad nieustannym rozbudowywaniem zakresu naszych usług i doskonaleniem wiedzy na temat tak interesującej dziedziny, jaką jest szeroko pojęta technika grzewcza – mówi Tomasz Golański, założyciel firmy Budotom.