Telefon gtag('event', 'Kliknięcie', { 'event_category': 'Przycisk', 'event_label': 'Kliknięcie-nr-telefonu-w-kontakcie', }); E-mail gtag('event', 'Wysłanie', { 'event_category': 'Przycisk', 'event_label': 'Wysłanie-mail', });

Czy pompa Panasonic Aquarea może być jedynym źródłem ciepła?

Czy pompa Panasonic Aquarea może być jedynym źródłem ciepła?

Świat-planuje-całkowite-przejście-na-OZE-555x368

Rozliczne zalety pomp ciepła doceniane są przez coraz większe grono odbiorców, a te urządzenia coraz częściej pojawiają się w polskich gospodarstwach domowych. Nic dziwnego, bowiem nieustanny rozwój tej branży powoduje nie tylko tańszy i szerszy dostęp do tej technologii dla konsumentów, lecz także bezustanne udoskonalanie produkowanych urządzeń.

Dynamicznie rosnąca sprzedaż pomp ciepła w naszym kraju świadczy o wzrastającej tendencji wśród polskiego społeczeństwa do inwestowania w energooszczędne, ekologiczne rozwiązania. Zakup pompy ciepła Panasonic Aquarea pozwala nam na bezpieczne i wygodne klimatyzowanie oraz ogrzewanie naszego budynku, ponadto urządzenie to możemy wykorzystać także do podgrzewania wody użytkowej. Panasonic Aqurea jest zatem pompą, która bez problemu będzie służyła nam jako jedyne źródło ciepła w budynku. W dodatku jest to bezapelacyjnie jedno z najtańszych rozwiązań tego typu na rynku.

Innowacyjna technologia pomp ciepła zapewnia nam niskie zużycie energii elektrycznej i bardzo wydajne działanie. Zwolennikom rozwiązań przyjaznych dla środowiska spodoba się z pewnością fakt, że jednostkę zewnętrzną można w pełni zintegrować z panelami słonecznymi, a cała instalacja nie wydala żadnych spalin i nie potrzebuje podłączenia pod komin.

Pompa ciepła Panasonic Aquarea działa jak samodzielny system zapewniający naszemu budynkowi najwyższy komfort chłodzenia i ogrzewania, a także podgrzewanie wody użytkowej. Więcej informacji na ten temat udziela Tomasz Golański, właściciel firmy Budotom, zajmującej się sprzedażą i profesjonalnym montażem pomp ciepła.