Dofinansowania - Budotom

Przeprowadzimy Cię przez cały proces

W Budotom specjalizujemy się w uzyskiwaniu dotacji. Posiadamy doświadczony zespół ekspertów, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces. Załatwimy za Ciebie wszelkie formalności całkowicie za darmo! Do tej pory pozyskane przez nas dofinansowania na OZE przekroczyły łączną wartość 10 mln zł. Skontaktuj się z nami już dziś i wykorzystaj nasze doświadczenie.

Dowiedz się więcej na temat programu „Ogrzej się z Tauronem”, w ramach którego możesz się starać o dofinansowanie oraz skorzystać z kredytu o RRSO 0% nawet na 40 rat.

AKTUALNE PROGRAMY DOTACYJNE
Dotacja Moje Ciepło
Głównym celem programu „Moje Ciepło” jest wsparcie instalacji pomp ciepła w domach jednorodzinnych nowobudowanych. Maksymalna kwota dotacji wynosi 7 000 zł i nie jest uzależniona od dochodów beneficjenta.
Dotacja Czyste Powietrze
Głównym celem programu „Czyste Powietrze” jest wsparcie wymiany pieców na paliwa stałe, na pompę ciepła z możliwością instalowania paneli fotowoltaicznych w domach jednorodzinnych. Maksymalna kwota dotacji wynosi z kompleksową modernizacją 135 000 zł (pogram najwyższy) i jest ona uzależniona od dochodów beneficjenta.
Dotacja Mój Prąd 5.0
Głównym celem programu „Mój Prąd 5.0” jest zwiększenie produkcji energii elektrycznej z instalacji fotowoltaicznych oraz jej magazynowanie przez magazyny ciepła np. pompa ciepła lub magazyny energii. Warunkiem uzyskania dotacji jest posiadanie instalacji fotowoltaicznej o mocy od 2 kW do 10 kW oraz rozliczanie się w systemie net billing. Łączna maksymalna wysokość dofinansowania wynosi nie więcej niż 58 000 zł.
Czyste Powietrze +
Głównym celem programu „Czyste Powietrze +” jest udostępnienie osobom z niskimi dochodami możliwości wymiany „kopciucha” na pompę ciepła oraz zakup paneli fotowoltaicznych poprzez uruchomienie dotacji jeszcze przed rozpoczęciem inwestycji. Maksymalna kwota dotacji wynosi z kompleksową modernizacją 135 000 zł (pogram najwyższy) i jest ona uzależniona od dochodów beneficjenta.
 • Polecam. Klient Budotom
  Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalizmu i zaangażowania. Od konsultacji projektowych poprzez wykonanie montażu i kompetentnej , cierpliwej porady jak uruchomić adapter intranetowy do pozyskania środków z funduszu Czyste Powietrze włącznie . Gratulujemy Prezesowi takiej załogi.
  Polecam. Klient Budotom
 • Polecam. Klient Budotom
  Polecam korzystanie z usług tej firmy. Fachowe doradztwo, dobry kontakt, terminowość , konkurencyjne ceny i pomoc w uzyskaniu dofinansowania.
  Polecam. Klient Budotom
 • Polecam w 1000%. Klientka Budotom
  Polecam w 1000% Montaż szybko sprawnie i przed czasem :) Ekipa z Wrocławia najlepsza, dostosowują się do sugestii klienta, nawet zrobią coś ponad program. Kontakt z firmę przez pana Marcina rewelacyjny. Pozdrawiam Pana Marcina i Panią Beatę, która załatwia papiery do "Czystego Powietrza".
  Polecam w 1000%. Klientka Budotom
 • Gorąco polecam :). Klientka Budotom
  Założyliśmy pompę ciepła do domu Rodziców - cała obsługa przeszła szybko i profesjonalnie. Pomogli w otrzymaniu dotacji, wszystko wytłumaczyli. Jesteśmy bardzo zadowoleni, gdy skończymy budowę również skorzystamy z usług firmy Budotom.
  Gorąco polecam :). Klientka Budotom
 • Z czystym sercem polecam! Klient Budotom
  Firmę polecił mi znajomy i przyznaję w 100 % rację : bardzo profesjonalnie ! Począwszy od wykonania projektu z Panem Marcinem po ekipę montującą , aż po serwis zawsze pomocny i na czas. Oprócz bardzo wysokiej oceny merytorycznej wykonania projektu i pomocy w rozliczeniu , dziękuję Pani Beato. To Pracownicy cechują się takim ludzkim podejściem do człowieka, a to w dzisiejszych czasach rzadkość. Mogę z czystym sercem polecić firmę przy wszelkich realizacjach.
  Z czystym sercem polecam! Klient Budotom
 • Polecam! Klientka Budotom
  Firma bardzo profesjonalna, znająca się na robocie. Wykonywali dla mnie instalacje wod - kan, co, rekuperacji oraz montaż i uruchomienie pompy ciepła. Wszystko przebiegło bez najmniejszego problemu. Od wyceny i doboru po wykonanie i uruchomienie. Przy tym duża pomoc przy uzyskaniu dofinansowań. Bardzo dobry kontakt, mili fachowcy, nawet po wykonanej pracy służyli radą i odpowiadali na zadane pytanie.
  Polecam! Klientka Budotom
 • Polecam. Klient Budotom
  Kontakt do firmy Budotom dostałem od znajomego. Polecił mi tę firmę z czystym sumieniem. Technicy wykonali błyskawicznie montaż pompy ciepła. Serwis bez problemu udzielał potrzebnych mi informacji. Otrzymałem duże wsparcia przy składaniu wniosków o dofinansowanie (podziękowanie dla Pani Joanny).
  Polecam. Klient Budotom
 • Pozdrawiam. Julia
  Z czystym sumieniem polecam współpracę z tą firmą. Pani Joanna - fantastyczna kobietka, doradzi, dopasuje, pokieruje całym przedsięwzięciem. Ogólnie wrażenie mam bardzo dobre zarówno z usługi jak i z produktu. Przemiłe podejście do klienta, z szacunkiem i pozytywnym nastawieniem. Uważam, że niewiele jest takich firm na rynku, także polecam bardzo serdecznie.
  Pozdrawiam. Julia
ARTYKUŁY
13 marca 2024
Czyste Powietrze

Czyste Powietrze a Mój Prąd. Czy można skorzystać z dwóch programów?

Rządowe programy “Czyste Powietrze” i “Mój Prąd” to świetna okazja dla osób, które szukają sposobów na zmniejszenie rachunków za energię oraz modernizację instalacji grzewczej. Jeśli myślisz o wymianie starego pieca, dodatkowym ociepleniu domu […]
29 lutego 2024

Program Mój Prąd 6.0

Zostaw nam swój kontakt, a poinformujemy Cię o wszystkich szczegółach i możliwościach Programu Mój Prąd 6.0. Bądź pierwszym, który otrzyma najświeższe informację o możliwości dofinansowania.
15 lutego 2024
Czyste powietrze 2024

Czyste powietrze 2024

Program Czyste Powietrze jest rządową inicjatywą, która sukcesywnie działa od kilku lat. Wraz z początkiem roku 2024, ale i ze zmianą władzy w kraju pojawiły się obawy, co do kontynuacji tego programu, kwot dofinansowania oraz norm […]

Chcesz dowiedzieć się
w sprawie kosztów
czy dofinansowania?

Zadzwoń lub skontaktuj się z nami poprzez formularz.
To do niczego nie zobowiązuje.
Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.


Dział Dotacji
+48 575 404 606
dotacje@budotom.pl

  Wybierz odpowiednią opcję:
  Kontakt