Pompy ciepła - pomoc w dofinansowaniu - Budotom
DOFINANSOWANIE INWESTYCJI

Otrzymaj dofinansowanie do instalacji pompy ciepła w Twoim domu. Pomożemy Ci w tym!

Instalacja pompy ciepła to koszt, który zwraca się w przeciągu 5-7 lat. Jednak nasze państwo wspiera takie ekologiczne rozwiązania poprzez wiele programów rządowych, takich jak „Czyste Powietrze”. Ludzie, którzy decydują się na instalację systemu grzewczego, jakim jest pompa ciepła, mogą starać się o dofinansowanie. Dzięki temu zwrot z inwestycji można otrzymać w jeszcze krótszym czasie.

W Budotom dobrze wiemy, co należy zrobić, aby takie dofinansowanie uzyskać. Dlatego pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności – przeprowadzamy naszych klientów przez cały proces, aż do etapu rozliczenia dofinansowania.

Jeżeli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem lub masz jakiekolwiek pytania serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu – porozmawiamy i wszystko Ci wytłumaczymy.

Skorzystaj z dofinansowania

Jak to działa?

ico_0003_contact-form1

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz i zaznacz w nim czy chcesz się ubiegać o dotację.

ico_0002_money-(1)2

Wybierz dotację

Wybierz rodzaj dotacji i zadeklaruj czy chcesz, abyśmy my pomogli Ci w jej uzyskaniu

ico_0001_conversation3

Przygotowanie oferty

Nasz dział handlowy przygotowuję dla Ciebie ofertę, a dział dotacji sprawdza warunki jej uzyskania

ico_0000_operator4

Bezpłatna pomoc

Specjaliści z firmy Budotom bezpłatnie poprowadzą Cię przez cały proces uzyskiwania dotacji

Mamy wieloletnie doświadczenie z zakresu pozyskiwania:

Wiedza i doświadczenie pozwala nam rzetelnie przeprowadzić naszych klientów przez cały proces związany z uzyskaniem funduszy. Od złożenia wniosków i pełnej dokumentacji do właściwych instytucji, poprzez pozyskanie, aż do rozliczenia uzyskanego dofinansowania. Nasza pomoc to nie tylko poinformowanie Klienta o zasadach uzyskania dotacji, to przede wszystkim realne działania.

W zależności od dotacji, o której uzyskanie stara się nasz Inwestor, realizujemy szereg różnorodnych czynności, które są uzależnione od rodzaju dotacji.

Sprawdź jak Ci pomożemy w ramach poniższych programów dofinansowania:

Program CZYSTE POWIETRZE

Dla naszych Klientów bezpłatnie świadczymy usługi związane z uzyskaniem dofinansowania z rządowego programu Czyste Powietrze. Przy uzyskaniu dofinansowania w ramach programu Czyste Powietrze możemy kompleksowo zająć się całym procesem. Uzupełniamy wniosek o uzyskanie dotacji, zakładamy konto na portalu Beneficjenta, a także składamy w jego imieniu dokumenty wymagane przy uzyskaniu tej dotacji. Tu decyzja o zakresie naszych działań należy do Inwestora.

Ogólne informacje o programie Czyste Powietrze:

Program Czyste Powietrze ma na celu poprawę efektywności energetycznej oraz zmniejszenie emisji pyłów i zanieczyszczeń. Jej głównym założeniem jest poprawa jakości powietrza zanieczyszczanego przez domy jednorodzinne. Program jest realizowany od 2018 roku, ma być realizowany do 2029r. Program Czyste Powietrze przewiduje również dotacje na pokrycie kwalifikowanych kosztów np. wymiany przestarzałych urządzeń na nowoczesne, proekologiczne systemy grzewcze.

Przedsięwzięcia objęte dofinansowaniem:

W ramach dofinansowania z programu Czyste Powietrze można sfinansować demontaż starych kotłów na paliwa stałe oraz zastąpienie ich urządzeniem takim jak pompa ciepła, która czerpie ciepło z odnawialnych źródeł energii. Dofinansowanie należy się również na fotowoltaikę i instalację kolektorów słonecznych. Program dotacji obejmuje również wymianę okien i drzwi, docieplenie przegród budowlanych oraz montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

Kto może uzyskać dofinansowanie w ramach programu Czyste Powietrze?

Dofinansowanie z programu Czyste Powietrze przyznawane jest osobom prywatnym posiadającym dom jednorodzinny oraz osobom zamieszkującym lokal z wyodrębnioną księgą wieczystą. Dlatego jeśli zastanawiają się Państwo nad wymianą starych urządzeń grzewczych na nowocześniejsze, wydajniejsze, tańsze w utrzymaniu i niezatruwające środowiska, to pompy ciepła oraz dotacje mogą Wam to umożliwić.

Obecnie o dotacje w ramach programu Czyste Powietrze mogą ubiegać się jedynie właściciele już istniejących obiektów.

Skontaktuj się z nami i zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami na temat programu Czyste Powietrze

Skontaktuj się

Zachęcamy do korzystania z dotacji. Dzięki temu każdy z nas będzie miał realny wpływ na poprawę jakości powietrza, którym wszyscy oddychamy, a walka ze smogiem wreszcie przyniesie zamierzone efekty.

Miejmy na względzie dobro środowiska naturalnego bo ono jest naszym wspólnym dobrem. Jeśli mamy możliwość wymiany przestarzałego systemu grzewczego np. na ekologiczną pompę ciepła, zróbmy to jak najszybciej, zwłaszcza, że teraz spora część wydatku może być sfinalizowana dzięki dotacjom.

SKONTAKTUJ SIĘ

Jesteś zainteresowany instalacją pompy ciepła w swoim domu?

Chcesz dowiedzieć się więcej w sprawie kosztów czy dofinansowania?

Zadzwoń lub skontaktuj się z nami poprzez formularz. To do niczego nie zobowiązuje. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

  Wybierz region (wymagane)
  Załącz swój dokument (opcjonalnie)

  Dział dotacji

  Budotom Sp. z o. o.

  Leona Popielskiego 1
  52-019 Wrocław

  +48 535 200 208
  dotacje@budotom.pl

  Skontaktuj się