Fotowoltaika Poznań – najlepsze rozwiązania dla domu i firmy

Fotowoltaika Poznań – najlepsze rozwiązania dla domu i firmy

Chcesz iść z duchem czasu, przyczynić się do ochrony środowiska i przy okazji oszczędzać nawet kilkaset złotych każdego miesiąca? Jeśli tak, to fotowoltaika w Twoim domu, firmie czy gospodarstwie rolnym powinna zagościć jak najszybciej. Dzięki tej jednorazowej inwestycji z Budotom, na lata, od samego jej początku zyskasz czyste powietrze, zaoszczędzić wiele pieniędzy i będziesz niezależny od zewnętrznych dostawców prądu. Od teraz kwestie nieoczekiwanych i dość częstych podwyżek energii elektrycznej nie będą Cię interesować, a rachunki za prąd będą praktycznie zerowe.

Czy to nie piękna wizja? Jeśli tak, to zachęcamy do przeczytania dalszej części artykułu, z którego dowiesz się, dlaczego warto zainwestować w panele fotowoltaiczne na terenie Poznania oraz całego województwa wielkopolskiego, jakie korzyści dla Klientów płyną z paneli fotowoltaicznych oraz jak darmową energię słoneczną możemy przechowywać, by skorzystać z fotowoltaiki w każdej chwili.

Instalacje fotowoltaiczne – etapy realizacji w Poznaniu

Nasze inwestycje fotowoltaiczne w Poznaniu i okolicach realizujemy trzymając się zasady pięciu kroków, które są wręcz niezbędne, by inwestor był w pełni zadowolony z wykonanej usługi. Nasza oferta jest więc w pełni dopasowana dla Klienta w Wielkopolsce, a poczynione przez nas kroki pozwolą w krótkim czasie uwolnić się od sieci publicznej, a co za tym idzie, od stałych podwyżek cen prądu w całej Polsce.

Pierwszym z nich jest darmowa konsultacja przed wyborem instalacji fotowoltaicznych. W tym celu wykonaj telefon, umów się z nami na konsultację, podczas której służymy doradztwem technicznym, ale też odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania. Wytłumaczymy Państwu, na czym polega praca instalacji fotowoltaicznej oraz jak możemy uzyskać dopłaty. Wykonamy indywidualną wycenę na fotowoltaikę. Możecie więc być Państwo pewni, że nasza oferta będzie na pewno uszyta na miarę potrzeb na energię elektryczną dla domu, firmy czy gospodarstwa rolnego.

Następnie tworzymy projekt instalacji fotowoltaicznych, dobieramy odpowiednie elementy do instalacji paneli słonecznych, w zależności od tego, gdzie będzie się ona znajdować (na dachu lub na gruncie) oraz jak duża będzie ona musiała być, by dostarczyć energię elektryczną. Ilość paneli zależy w dużej mierze czy mają one dostarczać energię do domu jednorodzinnego, firmy czy też gospodarstwa rolnego.

W kolejnym kroku postaramy się pozyskać dla Państwa dofinansowanie lub kredyt na najniższym oprocentowaniu. Również na miejsce obliczymy wysokość rat, które z pewnością nie będą przekraczały wysokości rachunków za prąd, jakie byście Państwu musieli płacić bez instalacji fotowoltaicznej.

W końcu przychodzi czas na montaż. Jest to nasz duży atut, ponieważ wyróżnia nas szybka realizacja – większość instalacji montujemy w przeciągu 7-14 dni od momentu podpisania umowy, z kolei sam montaż paneli fotowoltaicznych trwa 1-2 dni! Działania projektowania i montażu paneli fotowoltaicznych dla Twojego domu są realizowane przez nas bardzo skrupulatnie. Do potrzeb Klientów dobieramy odpowiednie okablowanie, inwerter, moc paneli słonecznych i dopiero wtedy następuje podłączenie instalacji fotowoltaicznej. Dzięki temu korzystanie z takich odnawialnych źródeł energii zapewnia nam pełne uniezależnienie się od sieci energetycznej, obniżenie rachunków praktycznie do zera oraz cieszenie się z niezawodnej fotowoltaiki przez kilkadziesiąt lat.

Na koniec nie możemy nie wspomnieć o oferowanym przez nas serwisie. W zależności od wyboru elementów instalacji gwarancja producenta wynosi od 10 do nawet 30 lat. Z naszej strony możemy ponadto zaoferować coroczny przegląd fotowoltaiki i ewentualny jej serwis. Taki cały proces zapewni oszczędności i zachowa instalację fotowoltaiczną w pełnej sprawności przez bardzo długi okres na obszarze wielkopolski.

Panele fotowoltaiczne w Poznaniu dla domu i firmy

Odnawialne źródła energii, czyli również instalacje fotowoltaiczne zapewniają nam niemal nieograniczone możliwości w zakresie samodzielnej produkcji prądu i uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców, którzy z roku na rok podnoszą ceny swoich usług. Dlatego też fotowoltaika dla domu, firmy czy też gospodarstwa wiejskiego na terenie Wielkopolski to szereg płynących korzyści. Wśród nich wyróżniamy, chociażby:

  • Niezależność i oszczędność, dzięki czemu nie musimy się martwić wzrostem cen energii elektrycznej czy awariami sieci.
  • Zwrot inwestycji, który przy obecnych cenach prądu ma miejsce już po pierwszych 5-8 latach użytkowania fotowoltaiki.
  • Możliwość obniżenia rachunków za prąd praktycznie do zera.
  • W pełni bezobsługowy system, który nie wymaga od nas żadnej ingerencji.
  • Możliwość magazynowania energii.
  • Możliwość uzyskania dofinansowania w ramach programu unijnego lub gminnego, dzięki czemu koszt inwestycji pomniejsza się nawet o kilkadziesiąt procent!

Poznań idealnym miejscem na Instalację fotowoltaiczną

Dlaczego warto zainwestować w fotowoltaikę na terenie Poznania i okolic? Pomijając wiele korzyści, które płyną ogólnie z posiadanie instalacji fotowoltaicznej, Poznań i szeroko pojęta Wielkopolska jest świetnym do tego miejscem. Przede wszystkim są to tereny, gdzie średnie nasłonecznienie w skali roku jest wyższe od średniej naszego kraju. Ponadto klimat w województwie wielkopolskim jest łagodny, a średnia temperatur również jest powyżej średniej. To bardzo ważne aspekty, dzięki którym nowoczesne panele fotowoltaiczne będą w stanie wytwarzać prąd na terenie województwa wielkopolskiego z bardzo dużą wydajnością

Obniż koszty instalacji fotowoltaicznej w Poznaniu dzięki dofinansowaniu!

Nie podlega wątpliwościom, że koszt budowy instalacji fotowoltaicznej, mimo że jest jednorazowy, to jest dość wysoki. Teraz pewnie nasuwa nam się pytanie, ile kosztuje fotowoltaika? To wszystko zależy tak naprawdę od projektu, ilości modułów fotowoltaicznych i montażu fotowoltaiki. Wiele firm czy też samych paneli fotowoltaicznych nie jest dobrej jakości. Oczywiście cena będzie wówczas niższa, ale oczekiwania Klienta w Wielkopolsce z pewnością nie zostaną zaspokojone, a darmowy prąd może okazać się zmorą. Dlatego też przy tego typu inwestycjach bardzo ważne jest doświadczenie firmy, długa obecność w branży, doradztwo na najwyższym poziomie, darmowa wycena i jakość montażu paneli fotowoltaicznych.

To wszystko mamy w Budotom, gdzie oferujemy kompleksową usługę, która zapewni Państwu niezależność energetyczną bez awarii na wiele lat. Na szczęście wysokie ceny inwestycji cały czas mamy możliwośćw prosty sposób obniżyć nawet o kilkadziesiąt procent. W tym celu warto skorzystać z unijnych i ogólnokrajowych programów dofinansowania. Najpopularniejszymi i najbardziej opłacalnymi aktualnie są programy „Czyste Powietrze” i „Mój Prąd”. Ponadto raz na jakiś czas sprawdzajmy lokalne programy, ponieważ w Poznaniu i okolicach często możemy natrafić na takie akcje. Co więcej, warto zainteresować się ulgą termomodernizacyjną, jeśli instalujemy fotowoltaikę na wcześniej powstałym budynku. Pozwoli nam ona odpisać od podstawy opodatkowania koszty poniesione na zakup instalacji fotowoltaicznej, co niewątpliwie wygeneruje kolejne oszczędności!

SKONTAKTUJ SIĘ

Jesteś zainteresowany instalacją fotowoltaiki w swoim domu?

Chcesz dowiedzieć się więcej w sprawie kosztów czy dofinansowania?

Zadzwoń lub skontaktuj się z nami poprzez formularz. To do niczego nie zobowiązuje. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

    Wybierz region (wymagane)


    Kontakt