Fotowoltaika Zielona Góra – Zacznij pozyskiwać własny prąd z energii słonecznej

Fotowoltaika Zielona Góra

Instalacje fotowoltaiczne w Zielonej Górze to bardzo opłacalne inwestycje. Pozwalają nam one się bowiem cieszyć praktycznie darmowym prądem przez 20-30 lat, co w konsekwencji obniża rachunki za prąd nawet o 90%! To fantastyczna informacja, szczególnie w kontekście stale rosnących cen za energię elektryczną oraz inne paliwa energetyczne.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą na instalację fotowoltaiczną w Zielonej Górze oraz w okolicach, to zachęcamy do kontaktu, gdzie przedstawimy najkorzystniejszą ofertę na odnawialne źródło energii z paneli fotowoltaicznych, dla najbardziej wymagających Klientów.

Panele fotowoltaiczne dla domu

Panele słoneczne w Zielonej Górze oraz w całym województwie lubuskim to praktycznie niewyczerpalne źródło energii prosto ze słońca. Zielona Góra to miejsce, gdzie średnia dni słonecznych w ciągu roku jest znacznie wyższa od średniej krajowej. Dlatego też każdy, kto posiada dom jednorodzinny i chciałby uzyskać czystą, zdrową i ekonomiczną instalację, powinien skorzystać z oferty Budotom! Posiadamy ogromne doświadczenie, konkurencyjne ceny dla Klientów indywidualnych, a także pomagamy kompleksowo w uzyskaniu dofinansowania w Zielonej Górze!

Instalacje fotowoltaiczne dla firm

Nie tylko posiadacze domów jednorodzinnych, ale również i przedsiębiorcy mogą się cieszyć zdrową i bardzo wydajną instalacją fotowoltaiczną. Panele słoneczne dla naszych partnerów biznesowych montujemy w bardzo krótkim czasie, spełniając oczekiwania Klientów.

Ponadto rząd nadal oferuje dla firm bardzo wysokie dotacje. Z programu „Energia Plus” jesteśmy w stanie pokryć nawet 50% inwestycji! Ponadto właściciele firm z powodzeniem mogą wliczyć panele fotowoltaiczne w koszty. To jednak nie wszystko – ekologiczne rozwiązania w obecnych czasach bardzo podnoszą prestiż firmy, a co za tym idzie, jako przedsiębiorcy nie tylko dbamy o planetę, ale także mamy większe szanse na pozyskanie nowych Klientów.

Montaż paneli fotowoltaicznych na terenie Zielonej Góry

Jak już wiemy, instalacje fotowoltaiczne Zielona Góra to bardzo opłacalna inwestycja nawet dla najbardziej wymagających Klientów. Jak jednak powinien przebiegać montaż paneli fotowoltaicznych? Efektywna i bezawaryjna praca instalacji PV uzależniona jest od prawidłowego montażu paneli fotowoltaicznych, przeprowadzonego zgodnie z ogólnie przyjętymi wytycznymi. Jakich zasad powinniśmy się wiec trzymać, by wszystko przebiegło tak, jak należy? Oto najważniejsze z nich:

  • Kierunek i kąt ułożenia paneli fotowoltaicznych – kierujmy moduły fotowoltaiczne na południe, dzięki czemu będą one oświetlone przez cały dzień i najwyższą moc osiągną w godzinach około południowych. Kąt nachylenia fotowoltaiki powinien wynosić z kolei około 30-40 stopni.

  • Zacienienie – zanim przystąpimy do montażu, sprawdźmy, czy od strony montażu nie są planowane żadne elementy, które mogą zacienić panele fotowoltaiczne Zielona Góra.

  • Ułożenie paneli fotowoltaicznych względem dachu – pamiętajmy, panele nie mogą wystawać poza krawędź dachu! Odstępy powinniśmy zachowywać jednak nie tylko od dolnej, ale i od górnej krawędzi. 

  • Wiatr – nie wszyscy sobie zdają z tego sprawę, ale wiatr również ma znaczenie w przypadku fotowoltaiki. Przy krawędziach dachowych występuje duże obciążenie wywołane właśnie ruchem powietrza. W połączeniu z niewłaściwie wykonanym montażem, może dojść do podniesienia lub nawet oderwania modułu fotowoltaicznego.


Projekt instalacji fotowoltaicznej – jak przebiega cały proces?

W Budotom dbamy, by nie tylko projekt instalacji fotowoltaicznej, ale także wycena, pełen profesjonalizm, montaż paneli fotowoltaicznych oraz formalności, chociażby do dofinansowania spełniały oczekiwania naszych Klientów indywidualnych oraz partnerów biznesowych.

Dlatego też proces współpracy z Budotom rozpoczynamy od konsultacji, gdzie podczas spotkania z naszymi specjalistami z Zielonej Góry dokonamy analizy zapotrzebowania energetycznego budynku, poznamy również Państwa zapotrzebowanie, a następnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Następnie przechodzimy do wspomnianego już projektu, który jest bardzo ważnym elementem. Każdy nasz projekt fotowoltaiki jest przygotowywany indywidualnie, w oparciu o szczegółowe informacje ekonomiczne oraz te związane z zapotrzebowaniem na prąd. Przed podpisaniem umowy otrzymują Państwo wizualizację instalacji fotowoltaicznej na Twojej posesji.

Po podpisaniu umowy możemy przejść w końcu do montażu instalacji fotowoltaicznych. Miła obsługa i ogromne doświadczenie, to to, co nas cechuje. Dlatego też możecie być pewni, że montaż odbędzie się profesjonalnie i będzie trwał bardzo krótko. Na koniec dopełnimy wszelkich formalności, ponieważ współpracując z Budotom nie tracicie Państwo swojego cennego czasu oraz nerwów na załatwianie formalności związanych z dofinansowaniem oraz podpięciem systemu fotowoltaicznego do sieci energetycznej.

SKONTAKTUJ SIĘ

Jesteś zainteresowany instalacją fotowoltaiki w swoim domu?

Chcesz dowiedzieć się więcej w sprawie kosztów czy dofinansowania?

Zadzwoń lub skontaktuj się z nami poprzez formularz. To do niczego nie zobowiązuje. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

    Wybierz region (wymagane)


    Kontakt