Telefon gtag('event', 'Kliknięcie', { 'event_category': 'Przycisk', 'event_label': 'Kliknięcie-nr-telefonu-w-kontakcie', }); E-mail gtag('event', 'Wysłanie', { 'event_category': 'Przycisk', 'event_label': 'Wysłanie-mail', });

KAWKA Plus dotacje

Program KAWKA Plus 2020– OZE we Wrocławiu

KAWKA Plus, to program realizowany przez miasto Wrocław, a jego głównym celem jest poprawa jakości powietrza.

Mieszkańcy, którzy wymienią przestarzałe i nieekologiczne źródło ciepła na niskoemisyjną i przyjazną środowisku pompę ciepła oraz spełnią odpowiednie warunki, będą mogli ubiegać się o dofinansowanie.

Kto może uzyskać dotację z programu KAWKA Plus?

Z dofinansowania na wymianę źródła ogrzewania na pompę ciepła mogą uzyskać osoby fizyczne posiadające tytuł prawny do lokali mieszkalnych lub nieruchomości wykorzystywanych na cele mieszkaniowe, położonych w granicach administracyjnych Wrocławia.

Zasady składania wniosków od dotację

O dofinansowanie w ramach programu KAWKA Plus 2020 można się ubiegać już od 10 stycznia do 30 września 2020 roku.

Specjaliści Budotom mają ogromne doświadczenie w zakresie pozyskiwania dotacji do wymiany źródła ogrzewania na pompy ciepła, m. in. w programie Czyste Powietrze. Naszym klientom pomagamy w uzyskaniu dofinansowania i nie są to tylko obietnice. Nasza pomoc polega nie tylko na poinformowaniu Beneficjanta o tym, jak może uzyskać dotacje ale przede wszystkim na realnej rzeczywistej pomocy. Kompleksowo zajmiemy się całym procesem:

  • uzupełnimy wniosek o uzyskanie dotacji,
  • założymy konto na portalu Beneficjena,
  • złożymy w imieniu Inwestora dokumenty wymagane przy uzyskaniu tej dotacji.

Tu decyzja o zakresie naszych działań należy do Państwa. Podobnie jest w przypadku ubiegania się do dofinansowanie w ramach programu KAWKA Plus. Wszystkie szczegóły naszej pomocy omawiamy i ustalamy z Inwestorem indywidualnie.

Warto wymienić stary piec na ekologiczną pompę ciepła, zwłaszcza teraz, gdy można skorzystać z możliwości dofinansowania. Dopłata może wynieść nawet 15 tys. zł. i warto zawalczyć o taką sumę.

Skontaktuj się z nami, wymień kopciucha na przyjazną środowisku pompę ciepła – TANIEJ.