Kontakt - Budotom

Skontaktuj się

Jesteś zainteresowany pompą ciepła, rekuperacją, ogrzewaniem podłogowym, instalacjami sanitarnymi czy fotowoltaiką?

Chcesz dowiedzieć się więcej w sprawie kosztów oraz dofinansowania?

Zadzwoń lub skontaktuj się z nami poprzez formularz. To do niczego nie zobowiązuje. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

    Wybierz region (wymagane)



    Budotom Sp. z o. o.

    ul. Graniczna 186 A
    54-530 Wrocław
    NIP: 9131619207
    Showroom
    pon. - pt.: 8.00 - 18.00
    sob.: 10.00 - 14.00

    +48 575 133 382
    +48 535 000 355


    Biuro Obsługi Klienta
    pon. - pt.: 8:00 - 16:00

    +48 501 231 434
    biuro@budotom.pl


    Wsparcie serwisu
    pon. - pt.: 8:00 - 20:00

    +48 533 821 958
    serwis@budotom.pl


    Dział Dotacje
    pon. - pt.: 8:00 - 16:00

    +48 575 404 606
    dotacje@budotom.pl


    Działamy w całej Polsce. Poniżej dane kontaktowe do Doradców Techniczno- Handlowych z poszczególnych rejonów.

    Mapa regionów sprzedaży Budotom

    DZIAŁ TECHNICZNO- HANDLOWY

    Joanna Sanecka

    KIEROWNIK DZ. CALL CENTER


    +48 535 700 076
    j.sanecka@budotom.pl

    Marta Balcerzak-Łakoma

    KIEROWNIK DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY


    +48 535 700 649
    m.balcerzak@budotom.pl

    Natalia Kostecka

    SPECJALISTA DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY


    +48 535 200 210
    n.kostecka@budotom.pl

    Krzysztof Ochwat

    KIEROWNIK DZIAŁU TECHNICZNO-HANDLOWEGO


    +48 570 685 674
    k.ochwat@budotom.pl

    Marcin Nowek

    REGIONALNY KIEROWNIK TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 575 259 632
    m.nowek@budotom.pl

    Krzysztof Jaskólski

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 530 599 600
    k.jaskolski@budotom.pl

    Bartosz Bieć

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 531 867 501
    b.biec@budotom.pl

    Daniel Pawlicki

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 530 032 042
    d.pawlicki@budotom.pl

    Marcin Ziębowicz

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 535 200 022
    m.ziebowicz@budotom.pl

    Sławomir Nastarowicz

    REGIONALNY KIEROWNIK TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 535 800 803
    s.nastarowicz@budotom.pl

    Tomasz Krzysztanowicz

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 535 200 050
    t.krzysztanowicz@budotom.pl

    Rafał Rutkowski

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 731 200 175
    r.rutkowski@budotom.pl

    Łukasz Nowak

    REGIONALNY KIEROWNIK TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 531 901 932
    l.nowak@budotom.pl

    Jędrzej Hyclak

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 534 416 054
    j.hyclak@budotom.pl

    Patryk Jedynak

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 534 952 004
    p.jedynak@budotom.pl

    Paweł Danielak

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 531 430 434
    p.danielak@budotom.pl

    Mariusz Kamiński

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 575 252 087
    m.kaminski@budotom.pl

    Piotr Białecki

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 535 700 699
    p.bialecki@budotom.pl

    Błażej Szpich

    DYREKTOR TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 533 198 293
    b.szpich@budotom.pl
    godz. otwarcia: pon.- pt.: 8.00-18.00 I sob.: 10.00-14.00

    Bogumił Dąbek

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 575 133 382
    b.dabek@budotom.pl

    Bartosz Loster

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 535 000 355
    b.loster@budotom.pl

    DZIAŁ REALIZACJI

    Anna Pierzyńska

    KIEROWNICZKA DZIAŁU REALIZACJI POMP CIEPŁA


    a.pierzynska@budotom.pl

    Michał Arendarczyk

    STARSZY INŻYNIER DS. WSP. TECH.


    m.arendarczyk@budotom.pl

    Łukasz Szymański

    INŻYNIER OZE


    l.szymanski@budotom.pl

    Klaudia Biernacka

    INŻYNIER OZE


    k.biernacka@budotom.pl

    Rafał Szczubełek

    INŻYNIER OZE


    r.szczubelek@budotom.pl
    Kontakt pod nr tel. +48 533 821 958

    Adrian Głowacz

    KIEROWNIK SERWISU


    a.glowacz@budotom.pl

    Szymon Maciaszczyk

    INŻYNIER SERWISU


    s.maciaszczyk@budotom.pl

    Angelika Gołąb

    INŻYNIER SERWISU


    a.golab@budotom.pl

    Krzysztof Wnuk

    KOORDYNATOR


    k.wnuk@budotom.pl

    Tomasz Hipnarowicz

    INŻYNIER DS. FOTOWOLTAIKI


    t.hipnarowicz@budotom.pl

    Kamil Wasielewski

    SERWISANT


    Kacper Kacprzak

    SERWISANT


    Volodymir Shylov

    SERWISANT


    Daniel Jaśkowski

    SERWISANT


    Paweł Laddach

    KOORDYNATOR REALIZACJI INSTALACJI SANITARNYCH


    p.laddach@budotom.pl

    Aleksandra Bednarek

    INŻYNIER BUDOWY


    a.bednarek@budotom.pl

    Patryk Lischetzki

    INŻYNIER INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH


    p.lischetzki@budotom.pl

    Jakub Borecki

    INŻYNIER INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH


    j.borecki@budotom.pl

    POZOSTAŁE DZIAŁY

    Aleksandra Niedźwiecka

    SEKRETARIAT


    sekretariat@budotom.pl

    Anna Studniarczyk

    SOCIAL MEDIA MANAGER


    a.studniarczyk@budotom.pl

    Katarzyna Nowak

    GRAPHIC DESIGNER


    k.nowak@budotom.pl
    Kontakt pod nr tel. +48 575 404 606

    Joanna Kowalczyk

    DZIAŁ DOTACJI


    dotacje@budotom.pl

    Ewelina Linek

    GŁÓWNA KSIĘGOWA


    e.linek@budotom.pl

    Ewelina Raś

    SAMODZIELNA KSIĘGOWA


    e.ras@budotom.pl

    Anna Magryś

    SAMODZIELNA KSIĘGOWA


    a.magrys@budotom.pl

    Daniel Rejsz

    SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA


    +48 518 912 719
    d.rejsz@budotom.pl

    Adam Caban

    SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA


    +48 533 752 460
    a.caban@budotom.pl

    Wiktor Maruszenko

    SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC


    +48 535 851 249
    w.maruszenko@budotom.pl
    Kontakt