Profesjonalny dobór i montaż pomp ciepła - Budotom

Skontaktuj się

Jesteś zainteresowany pompą ciepła, rekuperacją, ogrzewaniem podłogowym, instalacjami sanitarnymi czy fotowoltaiką?

Chcesz dowiedzieć się więcej w sprawie kosztów oraz dofinansowania?

Zadzwoń lub skontaktuj się z nami poprzez formularz. To do niczego nie zobowiązuje. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

    Wybierz region (wymagane)
    Skąd się o nas dowiedziałeś? (wymagane)
    Reklama na FacebookuGrupa na FacebookuWyszukiwarka GoogleInstagramPolecenieBanerUlotkaOlx/AllegroTargi
    Załącz swój dokument (opcjonalnie)

    Kontakt

    Budotom Sp. z o. o.

    Leona Popielskiego 1
    52-019 Wrocław
    woj. Dolnośląskie
    NIP: 9131619207

    +48 501 231 434
    biuro@budotom.pl


    Działamy w całej Polsce. Poniżej dane kontaktowe do Doradców Techniczno- Handlowych z poszczególnych rejonów.

     

    DZIAŁ TECHNICZNO- HANDLOWY

    Joanna Grzegorczyn

    KIEROWNIK DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY


    +48 535 200 210
    j.grzegorczyn@budotom.pl

    Marcin Nowek

    REGIONALNY KIEROWNIK TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 575 259 632
    m.nowek@budotom.pl

    Krzysztof Jaskólski

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 530 599 600
    k.jaskolski@budotom.pl

    Daniel Szandała

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 531 867 501
    d.szandala@budotom.pl

    Łukasz Kasaraba

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 575 261 538
    l.kasaraba@budotom.pl

    Daniel Pawlicki

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 530 032 042
    d.pawlicki@budotom.pl

    Albin Teresiński

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 535 200 022
    a.teresinski@budotom.pl

    Krzysztof Strug

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 535 111 951
    k.strug@budotom.pl

    Marcin de'Ville

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 535 681 682
    m.deville@budotom.pl

    Jacek Półtoraczyk

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 535 562 128
    j.poltoraczyk@budotom.pl

    Daniel Zarzycki

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 531 430 434
    d.zarzycki@budotom.pl

    Dominik Pawłowski

    REGIONALNY KIEROWNIK TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 577 361 952
    d.pawlowski@budotom.pl

    Andrzej Czerniewski

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 570 106 613
    a.czerniewski@budotom.pl

    Tomasz Krzysztanowicz

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 535 200 050
    t.krzysztanowicz@budotom.pl

    Łukasz Nowak

    REGIONALNY KIEROWNIK TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 531 901 932
    l.nowak@budotom.pl

    Jakub Wysocki

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 531 336 366
    j.wysocki@budotom.pl

    Bogdan Tyburkiewicz

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 535 700 030
    b.tyburkiewicz@budotom.pl

    Grzegorz Frosik

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 501 231 434
    g.frosik@budotom.pl

    Jędrzej Hyclak

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 535 416 054
    j.hyclak@budotom.pl

    Mariusz Kamiński

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 575 252 087
    m.kaminski@budotom.pl

    Piotr Białecki

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 535 700 699
    p.bialecki@budotom.pl

    Sławomir Nastarowicz

    REGIONALNY KIEROWNIK TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 535 800 803
    s.nastarowicz@budotom.pl

    Przemysław Różycki

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 535 300 353
    p.rozycki@budotom.pl

    Krzysztof Ochwat

    KIEROWNIK DZIAŁU TECHNICZNO-HANDLOWEGO


    +48 570 685 674
    k.ochwat@budotom.pl

    Błażej Szpich

    DYREKTOR TECHNICZNO-HANDLOWY


    +48 533 198 293
    b.szpich@budotom.pl

    DZIAŁ REALIZACJI

    Anton Lisovenkov

    KIEROWNIK DZIAŁU REALIZACJI I SERWISU POMP CIEPŁA


    +48 535 411 966
    a.lisovenkov@budotom.pl

    Michał Arendarczyk

    INŻYNIER OZE


    +48 535 411 966
    m.arendarczyk@budotom.pl

    Anna Pierzyńska

    INŻYNIER OZE


    +48 535 411 966
    a.pierzynska@budotom.pl

    Łukasz Szymański

    INŻYNIER OZE


    +48 535 411 966
    l.szymanski@budotom.pl

    Klaudia Biernacka

    INŻYNIER OZE


    +48 535 411 966
    k.biernacka@budotom.pl

    Adrian Głowacz

    KIEROWNIK SERWISU


    +48 535 755 231
    serwis@budotom.pl a.glowacz@budotom.pl

    Łukasz Böhm

    SERWISANT


    +48 533 821 958
    l.bohm@budotom.pl

    Jakub Pachulski

    SERWISANT


    +48 533 821 958
    j.pachulski@budotom.pl

    Mateusz Struzik

    SERWISANT


    +48 535 000 306
    m.struzik@budotom.pl

    Paweł Laddach

    INŻYNIER BUDOWY


    +48 530 431 929
    p.laddach@budotom.pl

    Filip Majewski

    INŻYNIER BUDOWY


    +48 535 456 554
    f.majewski@budotom.pl

    Aleksandra Bednarek

    INŻYNIER BUDOWY


    +48 535 456 554
    a.bednarek@budotom.pl

    Daria Galik

    KOORDYNATOR REALIZACJI INWESTYCJI INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH


    +48 71 307 40 00
    d.galik@budotom.pl

    Patryk Lischetzki

    INŻYNIER INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH


    +48 71 307 40 00
    p.lischetzki@budotom.pl

    Jakub Borecki

    INŻYNIER INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH


    +48 71 307 40 00
    j.borecki@budotom.pl

    POZOSTAŁE DZIAŁY

    Theia Ochwat

    KIEROWNIK SEKRETARIATU


    +48 531 315 305
    sekretariat@budotom.pl

    Katarzyna Gardiasz

    KIEROWNIK DZIAŁU MARKETINGU


    +48 530-891-727
    k.gardiasz@budotom.pl

    Piotr Jeszko

    SPECJALISTA DS. MARKETINGU


    +48 535 000 355
    p.jeszko@budotom.pl

    Beata Niemczyk

    DORADCA DS. DOTACJI


    +48 535 200 208
    dotacje@budotom.pl

    Ariel Barańczyk

    GŁÓWNY KSIĘGOWY


    +48 728 466 863
    a.baranczyk@budotom.pl

    Marcin Kuriata

    SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI


    +48 535 800 802
    m.kuriata@budotom.pl

    Daniel Rejsz

    SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA


    +48 518 912 719
    d.rejsz@budotom.pl

    Adam Caban

    SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA


    +48 533 752 460
    a.caban@budotom.pl

    Wiktor Maruszenko

    SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC


    +48 535 851 249
    w.maruszenko@budotom.pl
    Skontaktuj się