Telefon gtag('event', 'Kliknięcie', { 'event_category': 'Przycisk', 'event_label': 'Kliknięcie-nr-telefonu-w-kontakcie', }); E-mail gtag('event', 'Wysłanie', { 'event_category': 'Przycisk', 'event_label': 'Wysłanie-mail', });

O firmie

Zaufana firma branży OZE – Budotom Wrocław

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorców.

Firma Budotom powstała w 2007 roku we Wrocławiu. Przez cały okres działalności udało nam się zrealizować setki inwestycji na terenie całego kraju, wypracowując sobie solidną pozycję w branży OZE i instalacji sanitarnych. Posiadamy wielu zadowolonych klientów, o czym mogą się Państwo przekonać, czytając nasze referencje.

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu:

  • doboru i montażu pomp ciepła,
  • montażu klimatyzacji,
  • projektowania i montażu instalacji sanitarnych,
  • instalacji oraz pomiarów elektrycznych,
  • instalacji fotowoltaicznych.

Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy dobre relacje z klientami – dbamy o profesjonalną obsługę, rzetelne i fachowe udzielenie wszelkich informacji oraz wysoką jakość wykonanych usług. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i staramy się, aby podczas współpracy nasi klienci czuli się bezpiecznie.

Współdziałamy tylko ze znanymi i cenionymi producentami – montujemy pompy ciepła, panele fotowoltaiczne i inne urządzenia, które są niezawodne, wydajne i przyjazne środowisku. Stawiamy przede wszystkim na produkty wykorzystujące odnawialne źródła energii. Oferta naszej firmy jest bogata i z całą pewnością zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających klientów. Z dumą możemy zapewnić, że zajmujemy pierwsze miejsce w Polsce w realizacji usługi takiej jak montaż pompy ciepła Panasonic Aquarea.

panasonic-aquarea-mainpage16-03

Jeżeli potrzebują Państwo profesjonalnej pomocy, jesteśmy do usług!

Naszą firmę tworzą ludzie z pasją i doświadczeniem, zaangażowani w każdą realizację, której się podejmą. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie i nie boimy się ambitnych wyzwań. W Budotom mogą Państwo zamówić instalacje sanitarne, kanalizacyjne, fotowoltaiczne i inne do swojej inwestycji. Dodatkowo zapewniamy, że nasi monterzy wykonują swą pracę świadomie i profesjonalnie, a ochrona środowiska jest dla nas zawsze bardzo istotna.

Oferujemy:

  • kompleksową obsługę projektu od jego realizacji, po uruchomienie,
  • usługi własnego działu serwisu, którego specjalnością są pompy ciepła oraz klimatyzacja domowa,
  • pełną obsługę sprzedażową, gwarancyjną i pogwarancyjną na wykonanych inwestycjach.
  • Panasonic Pompy Ciepła

Zaufana firma branży OZE – Budotom Wrocław