Systemy grzewcze, instalacje sanitarne i klimatyzacja - Budotom

O firmie Budotom

Chcemy zapewniać ludziom bezpieczny, komfortowy system grzewczy i czyste powietrze

Budotom tworzą osoby, które systemami grzewczymi zajmują się już od 2007 roku i są w tej dziedzinie ekspertami. Angażujemy się w 100% w każdą realizację tak, aby zapewnić naszym klientom najkorzystniejsze dla nich rozwiązanie. Przez kilkanaście lat naszych działań zrealizowaliśmy tysiące inwestycji na terenie całego kraju, które do dziś zwiększają komfort życia ich użytkowników.

W swoich działaniach kierujemy się przede wszystkim misją – chcemy pokazać ludziom, że mogą oszczędzić wiele pieniędzy w perspektywie lat na ogrzewaniu i przy tym dbać o środowisko i powietrze, którym oddycha każdy z nas. Mamy świadomość, że Polska to jeden z najbardziej zanieczyszczonych krajów w Europie. A jednym z największych źródeł gazów cieplarnianych jest efekt ogrzewania budynków węglem, paliwem, a nawet odpadami… Wierzymy, że wizja Polski zielonej, bez smogu jest realna. Dlatego każdego dnia robimy co w naszej mocy, aby ta wizja mogła stać się rzeczywistością.

Zajmujemy się również kompleksowymi instalacjami fotowoltaicznymi i pomagamy krok po kroku w uzyskaniu dotacji.

Wierzymy, że to, co robimy to nie tylko ogrzewanie budynków – to także dbałość o komfort ludzi i ich zdrowie, poprzez ochronę środowiska, w którym żyjemy. To nasza największa motywacja.

BUDOTOM - MONTAŻ SYSTEMÓW GRZEWCZYCH

Kilka szybkich faktów o firmie Budotom:

Prawie

3000

zamontowanych pomp ciepła

Ponad

400

wykonanych instalacji rekuperacji

Ponad

600

wykonanych instalacji sanitarnych

Ponad

150tys.m²

ogrzewania podłogowego

Łącznie

10mln zł

pozyskanych dotacji
BUDOTOM - WŁAŚCIWY WYBÓR

Dlaczego warto wybrać właśnie Budotom?

Jeśli jesteś zainteresowany instalacją pompy ciepła w swoim domu lub masz pytania - skontaktuj się z nami!

Budotom Pompy Ciepła
4.8
Na podstawie 268 opinii
powered by Google
Sebastian KrajewskiSebastian Krajewski
12:33 20 May 24
Anna ŁukomskaAnna Łukomska
09:31 20 May 24
Najlepsza Firma z jaką miałam do czynienia w ostatnim czasie. Dobry kontakt, szybki montaż. Bardzo polecam.
Katarzyna OlczakKatarzyna Olczak
12:04 17 May 24
Firma godna polecenia. Bardzo dobry kontakt ze wszystkimi na wszystkich etapach inwestycji. Ekipa monterska bardzo profesjonalna, montaż całej instalacji dokładnie zrobiony nawet z nieprzewidzianymi przeróbkami.
Ewa GrabarczykEwa Grabarczyk
12:45 07 May 24
Firma godna polecenia w 100%. Ekspresowa reakcja na kontakt, pomoc, wycena zgodna z ceną końcową. A serwisanci pan Kacper K., (i jeszcze jeden pan, którego imienia nie pamiętam-przepraszam), bardzo komunikatywny, pomocny, miły a przede wszystkim kompetentny. Rewelacja. Firma warta polecenia, otwarci dla ludzi i bardzo pomocni.Dziękuję za wsparcie, pomoc a nawet pokierowanie mnie telefonicznie, gdy potrzebowałam pomocy w sprawie pompy.Polecam i dziękuję.
Krzysztof KozłowskiKrzysztof Kozłowski
17:56 10 Apr 24
Bardzo dobry kontakt z firmą BUDOTOM. Wzorowy i terminowy montaż pompy ciepła. Doradztwo i pomoc przed rozpoczęciem inwestycji przez Pana Bartosza jak i w trakcie jej realizacji. Ponadto ustalona cena nie uległa zmianie. Wszystko zgodne z ustaleniami. Żadnych ukrytych kosztów. Ekipa montażowa świetnie się uzupełnia. Bardzo długo zastanawiałem się nad wybraniem firmy do zakupu i montażu pompy ciepła ( kilkanaście ofert) i wybór padł na BUDOTOM. W 100 procentach trafny wybór. Moim zdaniem najlepsza firma na rynku.
Mariusz BanachMariusz Banach
11:37 02 Apr 24
Montaż pompy ciepła w starym domku jednorodzinnym.Dawno nie spotkałem się z tak profesjonalnym podejściem już na etapie ofertowania, omówienia szczegółów, zwrócenia uwagi na dodatkowe niezbędne czynności do wykonania. Jako klient zostałem właściwie doinformowany o wszystkich aspektach związanych z przeróbką instalacji CO. Bardzo czytelna umowa oraz wsparcie z ich strony w celu pozyskania dotacji. Montaż bardzo sprawy bez większych problemów. Początkowe obawy co do firmy z po za mojej miejscowości zostały rozwiane.UWAGA ! 7 letnia gwarancja. Polecam
Zbigniew TyszkowskiZbigniew Tyszkowski
10:36 19 Mar 24
Polecam bardzo Państwu firmę BUDOTOM . Jest to firma działająca bardzo profesjonalnie na każdym etapie zamówienia i projektu danej instalacji , zarówno pompy ciepła jak i fotowoltaiki. Nigdy nie miałem żadnego problemu z otrzymaniem odpowiedzi na wszelkie pytania związane z zamówieniem. Poziom wykonania instalacji , moim zdaniem , jest na najwyższym poziomie . Również " kultura pracy" ekip montażowych na miejscu jest godna polecenia. Również obsługa dotacji jest bardzo sprawna i nie wymagała z mojej strony żadnego zaangażowania poza przesłaniem stosownych pełnomocnictw.
Katarzyna FrąkKatarzyna Frąk
10:33 08 Mar 24
Polecam serdecznie firmę Budotom. Po wysłaniu zapytania o pompę ciepła błyskawicznie otrzymałam ofertę, która w okolicy była najkorzystniejsza. Świetny kontakt z Panem Tomkiem, odbierał moje telefony o różnych godzinach i cierpliwie odpowiadał na pytania, które mnie nurtowały. Uzgodniony termin montażu został dotrzymany, a praca monterów wykonana na naprawdę wysokim poziomie zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Kilka dni po instalacji pojawiły się pytania, a Pan z serwisu bez problemów telefonicznie pomógł i wytłumaczył jeszcze raz. Mam nadzieję, że dalsza współpraca będzie równie przyjemna, a na ten moment serdecznie polecam usługi tej firmy. Pełen profesjonalizm!
Jacek DebinskiJacek Debinski
09:23 26 Feb 24
Firma godna poleceniaUsługa wykonana profesjonalnieZnakomity kontaktCzysto szybko profesjonalnie
Rafał RutkowskiRafał Rutkowski
07:41 21 Feb 24
Profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej - szybko i sprawnie :) polecam każdemu !!
Przemysław WicherPrzemysław Wicher
04:11 21 Feb 24
Profesionalny i szybki montaż , bardzo dobry kontakt z przedstawicielem , jednostka zewnętrzna zakupionej pompy cichutka . Jak najbardziej polecam firmę Budotom pełna profeska 😃
Joanna RaszewskaJoanna Raszewska
08:00 19 Feb 24
Podziękowanie dla panów Adriana i Szymona, inżynierów Firmy Budotom za usunięcie awarii pompy ciepła firmy Panasonic .Panowie ,wykazali się profesjonalizmem na najwyższym poziomie.
Adrian OlejnikAdrian Olejnik
07:21 06 Feb 24
Firma warta polecenia! Pan Slawek pomagal pomaga zawsze w razie jakis pytan. Serwis sprawny. Pompa ciepla zainstalowana godnie i pomoc w dotacji.
Tomasz LamTomasz Lam
08:24 02 Jan 24
Aktualizacja nr 2:Budotom zainstalował grzałkę, oraz w ramach przeprosin otrzymałem interfejs wifi do sterowania pompą zdalnie. Muszę przyznać, że zachowanie firmy oceniam na prawidłowe, zadowolenie klienta jest dla Nich najważniejsze. Niezmiennie nadal wystawiam ocenę 11/10 dla lokalnego przedstawiciela, Pana Tomka. Rewelacja, człowiek który troszczy się o klienta i walczy o to aby klient się uśmiechał mówiąc słowo Budotom.Aktualizacja nr 1: muszę niestety zmienić zdanie. Budotom niestety nie dotrzymał słowa, ponadto nie powinien instalować pomp Samsunga. Samsung odebrał pompę warunkowo, do czasu zainstalowania przez firmę grzałki w zbiorniku cwu. Dodatkowo obiecano mi rekompensatę za wyjazd po korek zaślepiający i niesprawny zawór odpowietrzający, który był niesprawny już w momencie montażu, jednak technicy coś tam podziałali i im nie ciekł. We własnym zakresie do czasu przyjazdu serwisu zabezpieczyłem jednostkę wewnętrzną, aby nie ciekło i aby pompa mogła pracować. Poza panem Tomaszem, o którym mowa dalej, kontakt z firmą jest słaby. Instalatorzy Budotomu według serwisu Samsunga powinni być obecni podczas odbioru, nie byli! Aktualnie nie polecam, chyba że się zrehabilitują.Budotom instalował mi pompę ciepła, Samsunga. Jeśli chodzi o pracowników, zjawili się na czas, żadnych zbędnych przerw, po prostu jak roboty. Sama instalacja to generalnie tip-top. Wykonana schludnie, zgodnie ze sztuką. Zostałem poinstruowany o zasadach obsługi pompy. Jedyny niedosyt był wtedy, gdy przyszło do zaprogramowania sterownika. Panowie instalowali dopiero 3 Samsunga, więc nie za bardzo się poruszali po menu instalatora. Jednak kilka dni później, lokalny przedstawiciel firmy zajechał i poustawiał wszystko jak trzeba. O przedstawicielu, przesympatycznym panu Tomaszu też słów kilka, to w zasadzie opiekun a nie jakiś tam przedstawiciel. Przed instalacją wszystko wyjaśnił. Jako, że sam robiłem fundament, dostałem rysunek techniczny i zdjęcia gotowych fundamentów. Po wykonaniu fundamentu przyjechał sprawdzić poprawność wykonania, zanim zacznie się instalacja. Samą instalację przyspieszył, znając termin naszej przeprowadzki. Po instalacji to ON zaprogramował sterownik, oraz przyjechał z aneksem wydłużającym gwarancję na montaż.Generalnie polecam Budotom, są godni zaufania, a ich technicy - rewelacja.
Mateusz ŻokMateusz Żok
06:58 16 Dec 23
Dobra i porządna firma. Od przedstawienia oferty do montażu końcowego pełen profesjonalizm.
Mteusz ŻokMteusz Żok
06:56 16 Dec 23
Dobra i porządna firma. Od przedstawienia oferty do montażu końcowego pełen profesjonalizm.
Dawid JanickiDawid Janicki
17:43 15 Dec 23
Zdecydowanie polecam, wszystko wykonane profesjonalnie i estetycznie.
Maciej BorzymMaciej Borzym
19:34 14 Dec 23
Dziś jesteśmy po instalacji pompy ciepła przez monterów z Budotomu.Po zamontowaniu wszystkich elementów układu uśmiech nie mógł zejść mi z twarzy. Naprawdę świetna robota- wszystko rozmieszczone z największą dokładnością i przemyślaną koncepcją. Panowie mieli duże wyzwanie bo w pomieszczeniu niespodziewanie pojawił się hydrofor, który wcześniej nie był uwzględniany. Polecam serdecznie firmę jak również ich pracowników. Jeszcze raz dziękuję za poświęcenie i wykonaną pracę.
Natalia HutmańskaNatalia Hutmańska
07:49 30 Nov 23
Od początku firma zaskakuje profesjonalnym podejściem. Od sporządzenia oferty, przez ustalenia projektowe, przez montaż, aż po wsparcie w użytkowaniu. Pan Łukasz, doskonały handlowiec i doradca, poświęcił nie jedną godzinę na szczegółowe tłumaczenie oferty. Ustalenia projektowe z panią Olą oraz montaż, bez zarzutu.Na szczególną uwagę zasługuje serwis firmy. Pan Szymon, już kilkakrotnie okazał się bardzo pomocny. Pomimo późnej godziny i przebywania poza biurem, pomógł nam zdalnie usunąć problem z pompą ciepła i instalacją ogrzewania podłogowego. W sposób jasny, cierpliwie i z kulturą osobistą na najwyższym poziomie. Dziękuję za życzliwość i zaangażowanie:)
IgaIga
13:36 29 Aug 23
Firmę Budotom wyróżnia przede wszystkim jakość i świetny kontakt. Po zadowoleniu z usługi montażu pompy ciepła wraz z hydrauliką domu, zdecydowaliśmy się na skorzystanie z oferty fotowoltaiki.Na początku profesjonalna wycena, przyjechał przedstawiciel firmy, doradził i sprawdził czy wszystko może być zamontowane. Wysłuchano naszych próśb i dostosowano ofertę do naszych wytycznych.Ekipa montująca uzgadniała z nami termin i wszystkie prace. Wszystko wykonane sprawnie, schludnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami.Końcowa cena była dokładnie taka jak przy ofercie.#MojBudotom
Konrad KowalskiKonrad Kowalski
09:10 20 Jul 23
Polecam firmę Budotom z czystym sumieniem.Do tej pory firma wykonała dla mnie montaż instalacji ogrzewania podłogowego i montaż pompy ciepła Panasonic Aquarea.W zasadzie pod każdym kątem współpraca przebiegała bardzo sprawnie, dobry kontakt, nawet jeśli zdarzyło się jakieś drobne uchybienie to od razu było prostowane bez słowa i żadnego problemu.Pan Dominik (handlowiec) uratował mnie od zakupu znacznie większej jednostki pompy ciepła (kupiłem 9kW zamiast wciskanych mi bez głowy przez większość firm 12kW), co jak się potem okazało było bardzo dobrym wyborem.Firma ma nawet swój osobny dział od dotacji, który pomaga złożyć wnioski.Po dłuższej współpracy widać, że firma jest prowadzona z głową i panuje wewnątrz miła atmosfera.
js_loader
Jeśli ty także chcesz dołączyć do grona osób, które już oszczędzają na ogrzewaniu i przy okazji dbają o środowisko, napisz do nas – o wszystkim Ci opowiemy.

Nasi partnerzy:

panasonic-partner
bims-partner
hudrosolar
atn
daikin
mitsubishi
SKONTAKTUJ SIĘ

Jesteś zainteresowany instalacją pompy ciepła w swoim domu?

Chcesz dowiedzieć się więcej w sprawie kosztów czy dofinansowania?

Zadzwoń lub skontaktuj się z nami poprzez formularz. To do niczego nie zobowiązuje. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

  Wybierz region (wymagane)  Kontakt

  Budotom Sp. z o. o.

  Graniczna 186 A
  54-530 Wrocław

  +48 501 231 434
  biuro@budotom.pl

  Kontakt