Pompy ciepła

[dt_gap height=”30″]

[dt_gap height=”30″]

Pompy ciepła powietrze-woda  Panasonic Aquarea

 

Jesteśmy Autoryzowanymi Instalatorami Pomp Ciepła Panasonic Aquarea. Mamy na swoim koncie wiele zamontowanych jednostek na terenie Polski. Naszym priorytetem jest rzetelność i dokładność w wykonywanych usługach. Mamy nadzieję, że nasza oferta wzbudzi Państwa zainteresowanie i przyczyni się do nawiązania współpracy.

Jeśli są Państwo zainteresowani doborem pompy ciepła to prosimy o przesłanie danych budynku takich jak:

– Metraż powierzchni grzewczej
– Zapotrzebowanie na ciepło przez budynek w Watach/m2 lub kWh/rok lub prosimy o opisanie technologii budowy budynku wraz z zastosowanym ociepleniem
– W jakiej miejscowości budowany jest budynek
– Jaki rodzaj ogrzewania jest zamontowany np. ogrzewanie podłogowe
– Czy jest zainstalowany rekuperator
–  Ile osób na stałe będzie zamieszkiwać budynek
– Jaka jest planowana temperatura wewnątrz domu
– Uwagi oraz sugestie
Z góry dziękujemy za przesłanie do nas powyższych danych, postaramy się w jak najszybszym czasie dobrać oraz wycenić pompę ciepła Panasonic Aquarea.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o dotacjach do pomp ciepła kliknij link poniżej.

Montaż pompy ciepła Panasonic Aquarea

Pompa ciepła Panasonic Aquarea

[dt_gap height=”20″]

Firma Panasonic stworzyła system Aquarea — innowacyjne, energooszczędne rozwiązanie przeznaczone do ogrzewania pomieszczeń, klimatyzowania  oraz podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Powietrzna pompa ciepła Aquarea zasysa świeże powietrze, zapewniając najwyższy komfort chłodzenia i ogrzewania pomieszczeń. System Aquarea jest znacznie czystszy, bezpieczniejszy, tańszy i bardziej przyjazny dla środowiska naturalnego, niż alternatywne systemy ogrzewania gazowego, olejowego lub elektrycznego.

Efektywność sezonowa i technologia inwerterowa

Nowe pompy ciepła powietrze-woda serii Aquarea osiągają nominalną wydajność nawet przy temperaturze zewnętrznej –20 °C.
Nowy system Aquarea firmy Panasonic, oparty na technologii wysokowydajnych pomp ciepła, umożliwia nie tylko ogrzewanie domu i podgrzewanie wody użytkowej, ale również bardzo wydajne chłodzenie latem. System ten zapewnia więc pełen komfort, niezależnie od pogody, nawet przy temperaturach zewnętrznych sięgających –20°C. Nowe pompy ciepła firmy Panasonic zostały zaprojektowane w odpowiedzi na popyt na budynki energooszczędne i zapewniają wysoką wydajność oraz niskie koszty eksploatacji.

Urządzenie spełnia nowe wymagania dla projektów ekologicznych

Urządzenia serii Aquarea firmy Panasonic umożliwiają obniżenie wydatków na ogrzewanie nawet o 78%
Pompy ciepła serii Aquarea firmy Panasonic umożliwiają obniżenie wydatków na ogrzewanie nawet o 78% w stosunku do ogrzewania elektrycznego.

Firma Panasonic zaprojektowała całkowicie nową serię urządzeń, zapewniającą klientom najlepsze parametry
Istnieją dwa typy pomp ciepła powietrzne-woda:
System monoblok Posiada on jedynie jednostkę zewnętrzną. Systemy takie nie wymagają podłączenia czynnika chłodniczego i są łączone jedynie z systemami ogrzewania i/lub podgrzewania wody użytkowej.
System split: System, składający się z odrębnych jednostek wewnętrznych i zewnętrznych, jest podłączony do systemu ogrzewania i/lub podgrzewania wody użytkowej.
Szeroki zakres wydajności od 3 do 16 kW, zasilanie 1- i 3-fazowe, jednostki monoblok lub w układach split 3 wersje:

Urządzenia Aquarea o dużej mocy Od 3 do 16 kW
Seria Aquarea T-CAP Od 9 do 16 kW
Seria Aquarea HT Od 9 do 12 kW

Nowe systemy pomp ciepła powietrze-woda serii Aquarea firmy Panasonic

System ekologicznego ogrzewania i klimatyzacji Aquarea to lider innowacji energetycznych. Seria Aquarea stanowi część nowej generacji systemów ogrzewania i klimatyzacji, które do ogrzewania lub klimatyzowania pomieszczeń oraz do podgrzewania wody wykorzystują odnawialne, darmowe źródło energii — otaczające nas powietrze. Pompy ciepła serii Aquarea są dużo bardziej elastyczne i tańsze, niż tradycyjne źródła ciepła.

 

Firma Budotom oferuje:

– Dobór urządzeń

– Sprzedaż

– Montaż

– Uruchomienie

– Serwis

– Przeglądy okresowe

Katalog pomp ciepła Panasonic

[dt_gap height=”40″]

[dt_gap height=”40″]

[dt_button link=”http://dobrykontakt.net/200-pompy-ciepla” target_blank=”true” size=”big” color=”dark_blue” animation=”none” icon_align=”left”]

Sklep

[/dt_button]