Referencje

logo footer budotom

Szczerze rekomenduję Państwu firmę BUDOTOM z Lutyni, dzięki której zakupiłem w najlepszej cenie we Wrocławiu klimatyzator LG H12AK wraz z montażem. Warto zainwestować w jakość z gwarancją (w przypadku klimatyzatorów serwis gwarancyjny świadczy firma instalująca sprzęt), tym bardziej,że ceny są bardzo konkurencyjne. Firma posiada autoryzację instalacyjną marek LG i Panasonic tzn., że nie będzie uczyła się montażu na Państwa urządzeniu! Polecam fachowców z BUDOTOM. Po prostu – sprawnie i atrakcyjnie cenowo!

Sławomir Budrewicz, zadowolony klient                                                                       

[dt_divider style=”thin”]
[dt_gap height=”10″]

Serdecznie polecam Firmę BUDOTOM współpraca i profesjonalne podejście do Klienta jest tu realizowane na najwyższym poziomie. Wykonywane usługi jak i dostarczane materiały są wysokiej jakości i co cenię najbardziej to terminowość zarówno wykonania zleceń jak i dostawy osprzętu i urządzeń. Polecam również dystrybuowany przez sklep internetowy Firmy BUDOTOM osprzęt instalacyjny Firmy EFAPEL, spełnia on najwyższe wymagania zarówno jeżeli chodzi o stronę techniczną jak i wzornictwo i wykończenie poszczególnych elementów.

Wojciech Zbiorczyk                                                                                                                                         

[dt_divider style=”thin”][dt_gap height=”10″]

Pan Tomasz Golański „Budotom” przeprowadził procedurę doboru, dostarczył na miejsce zabudowy, wykonał montaż i uruchomienie Pompy Ciepła Powietrze-Woda Panasonic. Całość zadania wykonana bardzo dobrze. Kontakt podczas doboru urządzenia i po jego montażu bardzo dobry. Polecam tego profesjonalnego instalatora.

Krzysztof Szczepaniak

[dt_divider style=”thin”][dt_gap height=”10″]

Firma “Budotom” instalowała u nas pompę ciepła Panasonic T- CAP 9 KW 1 – fazową, jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z urządzenia jak i z fachowego montażu. Podczas budowy domu, mieliśmy do czynienia z różnymi firmami, ale to pierwsza firma do której nie mamy żadnych zastrzeżeń, a wręcz przeciwnie, z czystym sumieniem będziemy ją polecać wszystkim znajomym. I najważniejsze, na właściciela firmy można liczyć w każdej sytuacji, można dzwonić w każdej chwili, z każdym problemem, z każdym nawet najgłupszym pytaniem, a On cierpliwie tłumaczy i pomaga, a to naprawdę rzadko się zdarza.

Agnieszka Mularczyk

[dt_divider style=”thin”][dt_gap height=”10″]

Ok. 6 miesięcy temu zakupiłem w firmie Budotom 2 jednostki Samsunga. Bardzo dobry Kontakt z firma. Montaż przebiegł bardzo sprawnie zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami. Mogę gorąco polecić Budotom. Pozdrawiam

Marcin Felsztyński

[dt_divider style=”thin”][dt_gap height=”10″]

Współpraca z firmą BUDOTOM, która montowała pompę ciepła w 2013 roku w moim domu w Wieliczce, okazała się bardzo dobra. Jest wiarygodną firmą, która nawiązuje dobre kontakty ze swoim klientem, a także wywiązuje się ze wszystkich zobowiązań w terminie. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie pracy pompy zawsze dostawałem szybką i pomocną odpowiedź telefoniczną. Czuję się zadowolony ze współpracy z tą firmą.

Eugeniusz Bobula

[dt_divider style=”thin”][dt_gap height=”10″]

W sierpniu 2013 firma Budotom zainstalowała w naszym domu pompę ciepła Panasonic Aquarea 9 kW , oczywiście po wcześniejszym przygotowaniu oferty cenowej. Oferta cenowa była konkretna i konkurencyjna, nie było w niej dodatkowych ukrytych kosztów. Ustalony został termin montażu , wszystko odbyło się w zaplanowanym terminie (1 dzień). Wszystko działa prawidłowo. Jeśli mam jakieś pytanie dotyczące ustawienia jakiegoś parametru lub jakieś inne pytanie na temat tego urządzenia , po kontakcie telefonicznym lub mailowym otrzymuje wyczerpującą odpowiedz. Polecam tą firmę.

Adam Przybyłek

[dt_divider style=”thin”][dt_gap height=”10″]

Polecam firmę BUDOTOM jako solidną i uczciwą.Jej szef Tomasz Golański to facet niezwykle kontaktowy gotowy zawsze udzielić pomocy w zakresie zainstalowanych urządzeń.Kontakt telefoniczny czy mejlowy bezproblemowy.Od roku działa u mnie zainstalowana przez firmę BUDUTOM pompa ciepła PANASONIC T CAP 9 KW 400 V i mimo że nie mam ogrzewania podłogowego tylko grzejnikowe to w domu jest wystarczająco ciepło.Tej zimy u nas najniższa temperatura to minus 10 stopni.Jeszcze raz polecam firmę BUDOTOM ja się nie zawiodłem.

Andrzej Czechowicz Opoczno.

[dt_divider style=”thin”]
[dt_gap height=”10″]

Po długim czasie ofertowania pompy ciepła Panasonic Aquarea w wielu firmach proponujących dostawę i montaż tej pompy, trafiłem na firmę BUDOTOM. Uważam, że był to strzał w 10-tkę! Po raz pierwszy zostałem potraktowany profesjonalnie. Kontakt rzeczowy. Przedstawiona oferta firmy BUDOTOM była najatrakcyjniejsza, a co najważniejsze, zawierała wszystkie koszty zakupu i montażu urządzenia. Zdecydowałem się na zamówienie pompy ciepła Panasonic Aquarea 7kW w BUDOTOMie.

Ustalony termin realizacji został w pełni dotrzymany. Zespół fachowców, instalacja, wszelkie podłączenia wodne, elektryczne – pełen profesjonalizm.  Estetycznie wykonano montaż. Pozostawiono po sobie porządek. Ostatecznie kwota do zapłaty była w pełni zgodna z ofertą i umową, która zawierała pełen kosztorys. I to właśnie się liczy!

Jeśli macie Państwo wątpliwości – polecam BUDOTOM!

Robert Rajs, Pleszew

[dt_divider style=”thin”]
[dt_gap height=”10″]

Firma BUDOTOM Tomasz Golański zaprezentowała profesjonalne podejście do kompleksowego montażu instalacji centralnego ogrzewania podłogowego wraz z pompą ciepła Panasonic Aquarea T-CAP 9kW.

Dużą zaletą jest możliwość bieżącego kontaktu telefonicznego z Panem Tomaszem w sprawach dotyczących ustawień pompy ciepła niezależnie od pory dnia i zawsze w miłej atmosferze przekazywane są wszystkie niezbędne informacje.

POLECAM zainstalowany system grzewczy oraz usługę montażu przez firmę BUDOTOM Tomasz Golański osobom ceniącym pełen profesjonalizm i wygodę użytkowania.

Łukasz Antolik

[dt_divider style=”thin”]
[dt_gap height=”10″]