Klimatyzacja do domu, mieszkania i firmy - dobór i montaż - Budotom

Klimatyzacja dla domu i firmy

Czy nie byłoby miło wejść w środku upalnego dnia do salonu czy sypialni, w którym temperatura jest znacznie niższa niż ta panująca na zewnątrz? Coraz więcej osób stwierdza, że warto zainstalować urządzenia do klimatyzacji domowej, dzięki którym mogą się oni komfortowo poczuć we własnych czterech ścianach. Klientów szukających specjalistów od montażu tego typu systemów zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy.

Klimatyzacja do domu i firmy - jaką wybrać?
Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń chłodzących, każde z nich przystosowane jest do innych zadań. Systemy typu split składają z umieszczonego wewnątrz parownika oraz zewnętrznego skraplacza i służą do chłodzenia jednego pomieszczenia. Gdy chcesz rozprowadzać powietrze po całym domu i w każdym z nich regulować jego parametry, zdecyduj się na montaż urządzeń multi-split. Szukasz czegoś do biura? W dużych obiektach sprawdzą się instalacje kasetonowe wieszane pod sufitem, przypodłogowe lub kanałowe, które zapewnią optymalne warunki temperaturowe wszystkim znajdującym się w pomieszczeniu osobom. Wybór urządzeń jest naprawdę duży - naszym Klientom doradzamy, które z rozwiązań zainstalować, by móc cieszyć się najbardziej satysfakcjonującymi rezultatami.

Instalacja klimatyzacji w domu z Budotom
Dlaczego warto zdecydować się na montaż klimatyzacji z nami? Bo jesteśmy fachowcami doskonale znającymi się na swojej pracy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu systemów chłodniczych w domach. Na swoim koncie mamy setki udanych realizacji i cieszymy się zaufaniem sporej grupy Klientów, którzy dzięki nam dosłownie odetchnęli i mogą się cieszyć komfortowymi warunkami termicznymi nawet w najgorętsze dni. W naszej pracy korzystamy głównie z urządzeń takich marek, jak Panasonic, Samsung czy LG, gdyż odznaczają się one doskonałymi parametrami technicznymi, a przy tym dobrym stosunkiem jakości do ceny. Oferujemy nie tylko wykonanie projektu klimatyzacji oraz montaż instalacji, ale też fachowe doradztwo w wyborze odpowiednich komponentów oraz pomoc w ich zakupie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, tak by spełnić wszystkie oczekiwania Klienta.

Zobacz nasze realizacje
SKONTAKTUJ SIĘ

Jesteś zainteresowany instalacją klimatyzacji w swoim domu?

Chcesz dowiedzieć się więcej w sprawie kosztów czy dofinansowania?

Zadzwoń lub skontaktuj się z nami poprzez formularz. To do niczego nie zobowiązuje. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

    Wybierz region (wymagane)
    Załącz swój dokument (opcjonalnie)
    Skontaktuj się